O nas

Jesteśmy doświadczonym, nie bojącym się wyzwań zespołem. Szukamy dla Państwa najlepszych rozwiązań. Pełny zakres usług i współpraca we wszystkich dziedzinach daje nam pewność, że zawsze znajdziemy optymalny dla Państwa plan leczenia. Stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i sympozjach, jednocześnie wieloletnia praktyka pozwoliła nam wypracować własne,
skuteczne protokoły leczenia.

Zobacz nasz gabinet!

Dorota Wojewoda-Włodarz

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z 2008 roku. Już w czasie stażu podyplomowego rozpoczęła przygodę z ortodoncją, która cały czas jest jej największą pasją. Jest zwolennikiem bezekstrakcyjnej terapii i leczenia zespołowego, tworzenia pięknych uśmiechów z przywróceniem właściwych funkcji oddychania i połykania, prawidłowego napięcia mięśni żucia i pracy stawów skroniowo-żuchwowych. Uczestniczka pierwszej edycji programu Master in Orthodontics oraz wielu szkoleń zarówno ortodontycznych, jak i tych z dziedzin bliskich ortodoncji - osteopatii i logopedii. Członek European Orthodontic Society i PTS. Certyfikowany lekarz systemu MFS i Clear Aligner. Prywatnie dumna mama Igi, Elizy, Borysa i Kaliny, zakochana w bliskich i dalekich podróżach.

Mateusz Włodarz

Ukończył studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu w 2002 roku. Szczególnie zainteresowany zabiegową częścią stomatologii, zwłaszcza periochirurgią i chirurgią stomatologiczną, nie boi się wyzwań i niekonwencjonalnych rozwiązań. W 2010 roku ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Jana Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem zdobywając tym samym europejski tytuł implantologa (Fellowship in Oral Implantology). Autor własnego mikroinwazyjnego protokołu pokrywania mnogich recesji dziąsłowych. Laureat III miejsca w konkursie na najlepsze wystąpienie w sesji plakatowej XVIII Międzynarodowej Konferencji Naukowej sekcji periodontologii PTS w 2012r., uczestnik wielu kursów o tematyce implantologicznej, chirurgicznej, periodontologicznej. Prywatnie zaangażowany tata piątki dzieci, miłośnik literatury, nurkowania na bezdechu i zabytkowych samochodów.

Dorota Copik

Dyplomowana higienistka, bardzo zaangażowana w swoją pracę. Asystuje do zabiegów, profesjonalnie przeprowadza zabiegi i instruktaże higieny, dba o naszych Pacjentów. Ma znakomite podejście do dzieci. To ona w naszym gabinecie przeprowadza wizyty adaptacyjne i lakowanie. Częsta uczestniczka szkoleń i kursów, zawsze na bieżąco z nowościami w branży. Prywatnie mama Zuzi i Kuby, miłośniczka rowerowych wycieczek i upiększania ogrodu.

Mariola Sobotkiewicz

Dyplomonawa higienistka stomatologiczna, bardzo zaangażowana, sumienna i spokojna. Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. Zawsze pogodna i pozytywnie nastawiona.
Prywatnie mama Franka i Zosi, wielbicielka górskich wycieczek i jazdy na rowerze..

Agnieszka Wieczorek

Asystentka stomatologiczna, doskonała pomoc przy wszelkich procedurach, zwłaszcza ortodontycznych. Zawsze pozytywnie nastawiona i w dobrym humorze. Prywatnie mama Mai i Michała, w wolnym czasie uprawia sport i wędkuje.

Kamila Wituszyńska

Nasza praktykantka, już niedługo dyplomowana asystentka stomatologiczna.
Pasjonatka fotografii, kryminałów i fantastyki.

T