Możemy zaproponować Państwu wybielanie zębów dwoma metodami – lampą oraz metodą nakładkową. Pierwszym etapem jest leczenie zębów i higienizacja, aby oczyścić zęby z kamienia nazębnego i usunąć osad. 

Dysponujemy najnowocześniejszą lampą wybielającą na rynku BEYOND POLUS ADVANCED.
System został uznany dziesięciokrotnie przez
The Dental Advisor za najlepszy system do wybielania zębów.
Beyond Polus Advanced łączy innowacyjność, bezpieczeństwo oraz maksymalne efekty w profesjonalnym wybielaniu zębów! 

  • Zastosowana technologia LightBridge to połączenie światła halogenowego ze światłem diodowym, a efekt ten dodatkowo wspomagany jest ultradźwiękami. Dzięki temu połączeniu uzyskuje się najbardziej intensywne światło, które pozbawione jest wszelkiego szkodliwego ciepła oraz promieniowania podczerwonego i ultrafioletowego. Ta innowacyjna i skuteczna technologia, połączona ze specjalną formułą żelu wybielającego Beyond przywróci olśniewającą biel zębom już w 45 minut! Ze względu na zastosowanie tak zaawansowanego systemu filtracji światła, zabieg jest bezpieczny i redukuje ryzyko wystąpienia nadwrażliwości zębów w trakcie i po zabiegu. Najnowocześniejsza lampa Beyond Polus Advanced WHITENING jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem tego typu obecnie dostępnym na rynku na całym świecie.
  • Efekt wybielania zależny od intensywności oraz rodzaju i źródła przebarwień. U większości pacjentów można się spodziewać zmiany koloru zębów o 5 do 8 odcieni w trakcie jednej wizyty. Profesjonalne wybielanie lampą Beyond trwa jedynie 45-60 minut i nie wymaga jakichkolwiek dodatkowych zabiegów do wykonywania w domu.

Wybielania zębów lampą Beyond Polus Advanced ma wiele zalet:

  •  Natychmiastowy efekt – zęby stają się śnieżnobiałe od razu po wyjściu z gabinetu. Ponadto po zabiegu nie trzeba stosować w domu dodatkowego systemu nakładkowego
  •  Bezpieczeństwo - nadwrażliwość zębów i dziąseł jest zredukowane do minimum
  • Długotrwały rezultat – efekty wybielania utrzymujące się do 2 lat od wykonania zabiegu

WYBIELANIE NAKŁADKOWE

Na podstawie pobranych na wizycie wycisków przygotowywane są dla Pacjenta nakładki. W domu, samodzielnie, aplikuje się do nich żel wybielający i nosi kilka godzin w ciągu dnia. Cały proces trwa ok. 2 tyg, dodatkowo potrzebne są kolejne 2 tygodnie na stabilizację koloru. W czasie wybielania i stabilizacji należy stosować tzw. białą dietę, polegającą na unikaniu barwiących pokarmów i napojów, jak: czerwone wino, czarna kawa, czarna herbata, ciemne soki owocowe, jagody, buraki. Żele stosowane w domowym wybielaniu są delikatne i rzadko zdarzają się efekty uboczne, jednak może wystąpić nadwrażliwość na temperaturę. 

Mobirise
Przed
Mobirise
Po
Mobirise
Przed
Mobirise
Po
T