Archives: Zespół ekspertów

lek. dent. Dorota Włodarz

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z 2008 roku. Już w czasie stażu podyplomowego rozpoczęła przygodę z ortodoncją, która cały czas jest jej największą pasją. Jest zwolennikiem bezekstrakcyjnej terapii oraz leczenia zespołowego, tworzenia pięknych uśmiechów z przywróceniem właściwych funkcji oddychania i połykania, prawidłowego napięcia mięśni żucia, a także pracy stawów skroniowo-żuchwowych.

lek. stom. Mateusz Włodarz

Ukończył studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu w 2002 roku. Szczególnie zainteresowany zabiegową częścią stomatologii, zwłaszcza periochirurgią, chirurgią stomatologiczną, nie boi się wyzwań i niekonwencjonalnych rozwiązań.

mgr Justyna Jasiak

Absolwentka katowickiego AWF na kierunku fizjoterapia, ukończyła także studia podyplomowe na kierunku zarządzania współczesnym przedsiębiorstwem, zarządzania w ochronie zdrowia na Katowickiej Akademii Ekonomicznej oraz przygotowania pedagogicznego na AWF.

Dorota Copik

Dyplomowana higienistka, szefowa personelu. Doświadczona i bardzo zaangażowana w swoją pracę. Asystuje do zabiegów, profesjonalnie przeprowadza wizyty higienizacyjne i instruktaże, przeprowadza zabiegi wybielania i remineralizacji, a także szereg procedur ortodontycznych.

Sandra Serwicka

Można śmiało powiedzieć, że jest higienistką stomatologiczną z powołania - lubi swój zawód, ceni kontakt z Pacjentami, oraz z dużym zaangażowaniem podchodzi do swoich obowiązków. Dzięki temu stanowi niezwykle ważny element naszego zespołu.

Monika Radosz

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W gabinecie zajmuje się higieną jamy ustnej, asystuje podczas zabiegów oraz wprowadza naszych Pacjentów w świat projektowania uśmiechu.

Anna Cendry

Dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz wykwalifikowana asystentka ortodontyczna. Absolwentka Wydziału Zdrowia Publicznego i Dietetyki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Mariola Sobotkiewicz

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, bardzo zaangażowana, sumienna i spokojna. Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. Prowadzi wizyty higienizacyjne, instruktaże, wybielanie, pracuje z dziećmi w trakcie wizyt adaptacyjnych czy lakowania zębów.

Agnieszka Wieczorek

Higienistka stomatologiczna. Doskonała oraz doświadczona asysta ortodontyczna, samodzielnie prowadzi część wizyt, sprawnie radząc sobie z najbardziej precyzyjnymi zadaniami.

Julia Sobótka

W trakcie nauki na kierunku technik sterylizacji, z perspektywą rozwoju w obszarze innych dziedzin medycznych. Jest osobą sumienną i rzetelnie wykonującą swoją pracę. Uwielbia podróże oraz jest miłośniczką zwierząt

Karolina Pochopień

Rejestratorka medyczna, aktualnie kształci się na kierunku finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym. Każdego Pacjenta wita serdecznym uśmiechem. Zafascynowana kulturą i językiem hiszpańskim. Swój wolny czas chętnie spędza na korcie, grając hobbystycznie w squasha.

Zuzanna Rzycka

Rejestratorka medyczna, absolwentka fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, posiadająca rozległe kompetencje i bogate doświadczenie w pracy z pacjentami. Od najmłodszych lat zaangażowana w działania związane z edukacją pacjentów na temat zagrożeń życia oraz promocją zdrowego stylu życia.
Zadzwoń teraz
5 / 5
średnia ocen
facebook ikona mała
Już 886 osób polubiłoWłodarz Stomatologia