Stanowisko: higienistka stomatologiczna

Dorota Copik

Dyplomowana higienistka, szefowa personelu. Doświadczona i bardzo zaangażowana w swoją pracę. Asystuje do zabiegów, profesjonalnie przeprowadza wizyty higienizacyjne i instruktaże, przeprowadza zabiegi wybielania i remineralizacji, a także szereg procedur ortodontycznych.

Sandra Serwicka

Można śmiało powiedzieć, że jest higienistką stomatologiczną z powołania - lubi swój zawód, ceni kontakt z Pacjentami, oraz z dużym zaangażowaniem podchodzi do swoich obowiązków. Dzięki temu stanowi niezwykle ważny element naszego zespołu.

Monika Radosz

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W gabinecie zajmuje się higieną jamy ustnej, asystuje podczas zabiegów oraz wprowadza naszych Pacjentów w świat projektowania uśmiechu.

Anna Cendry

Dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz wykwalifikowana asystentka ortodontyczna. Absolwentka Wydziału Zdrowia Publicznego i Dietetyki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Mariola Sobotkiewicz

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, bardzo zaangażowana, sumienna i spokojna. Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. Prowadzi wizyty higienizacyjne, instruktaże, wybielanie, pracuje z dziećmi w trakcie wizyt adaptacyjnych czy lakowania zębów.

Agnieszka Wieczorek

Higienistka stomatologiczna. Doskonała oraz doświadczona asysta ortodontyczna, samodzielnie prowadzi część wizyt, sprawnie radząc sobie z najbardziej precyzyjnymi zadaniami.
Zadzwoń teraz
5 / 5
średnia ocen
facebook ikona mała
Już 886 osób polubiłoWłodarz Stomatologia